بک آپ گیری خودکار از وردپرس

همواره از بین رفتن اطلاعات وب سایت یکی از مهمترین دغدغه های مدیران سایت بوده است. پایداری و حفظ اطلاعات مسئله مهمی است. به همین دلیل است که مدیران گاها هزینه های گزافی برای گرفتن پشتیبان از اطلاعات و یا بازگردانی اطلاعات از دست رفته می کنند. کسانی که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند نیز باید به فکر بک آپ گیری از دیتابیس سایت های خود باشند. برای این منظور امروز در پردیس وردپرس افزونه ای برای این منظور معرفی خواهیم کرد که علاوه بر رایگان بودن دارای ویژگی پشتیبان گیری اتوماتیک نیز می باشد. این افزونه WP DB Backup نام دارد.

افزونه نام برده یک از بهترین و شناخته شده ترین افزونه های بک آپ گیری وردپرس است. این افزونه به شما کمک می کند از هر جدولی از دیتابیس که خواستید پشتیبان گرفته و برای استفاده به ایمیل خود ارسال کنید.

با افزونه WP DB Backup می توانید به صورت ساعتی، هفتگی و یا ماهانه از سایت خود بک آپ تهیه کرده و در هاست یا هارد خود ذخیره و استفاده کنید. این کار به صورت خودکار انجام می شود. شما باید پس از نصب افزونه زمان بندی مورد نظر خود را تنظیم کنید.

بعد از نصب و فعالسازی افزونه به بخش ابزارها و قسمت پشتیبان گیری مراجعه کنید و تنظیمات خود را اعمال کنید، بعد از آن افزونه به صورت خودکار کار خود را انجام می دهد.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *